Sedací segment Rubico Square
Výrobce
ANTARES
Kód výrobce
Rubico Square
Sedací segment Rubico Square
Dotaz
Vzorníky
| Antares - Látky a čalounění Tato položka je povinná |
Předpokládané doručení
Přepravní služba
11.6.2026
Dostupnost
Prodejna Svitávka
do 28 dnů
Skladem u výrobce
do 28 dnů
5 632 Kč
4 654 Kč bez DPH
Parametry a popis
Parametry a popis
Čalouněný obdélníkový segment Rubico Square je součástí modulárního systému pro komerční prostory. Segment je vhodný jako vnitřní či koncový prvek při sepojování jednotlivých systémů. Společně s dalšími prvky z naší nabídky lze vytvořit mnoho kombinací i barev sezení. Element je čalouněn potahovou látkou, koženkou nebo kůží. Barvu potahoviny lze vybrat z naší nabídky. Vnitřek tvoří dřevěná konstrukce a polyuretanová pěna.
Pozn.: V galerii jsou vyobrazeny jednotlivé typy prvků modulárního systému Rubico. Z těchto prvků si můžete vytvořit sestavu dle vlastní potřeby a tuto sestavu Vám naceníme individuálně.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výška | 40 cm |
| Šířka | 62 cm |
| Hloubka | 75 cm |
| Záruka | 5 let |
| Rozkládací | NE |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 20,8 Kg |
| Materiál sedáku | čalouněný |
| Úložný prostor | NE |
| Kostra | Dřevo |
| Typ pohovky | Jednosedák |
| Zařazení | Modulární systémy |
| ZAKÁZKOVÁ VÝROBA | ZAKÁZKOVÁ VÝROBA |
Související produkty
Modulární systémy
Křeslo Rubico Lounge 100 s akustickým panelem
18 377 Kč
15 187 Kč bez DPH
do 28 dnů
Modulární systémy
Křeslo Rubico Lounge 102 dvoukřeslo s akustickým panelem
28 619 Kč
23 652 Kč bez DPH
do 28 dnů