Křeslo Rubico BR RIGHT
Výrobce
ANTARES
Kód výrobce
Rubico BR RIGHT
Křeslo Rubico BR RIGHT
Dotaz
Vzorníky
| Antares - Látky a čalounění Tato položka je povinná |
Předpokládané doručení
Přepravní služba
28.5.2026
Dostupnost
Prodejna Svitávka
do 28 dnů
Skladem u výrobce
do 28 dnů
10 696 Kč
8 839 Kč bez DPH
Parametry a popis
Parametry a popis
Čalouněné jednomístné křeslo Rubico BR RIGHT je součástí modulárního systému, který je určen především pro komerční prostory. Produkt má područku pouze na jedné straně a to vpravo. Společně s dalšími prvky modulárního systému z naší nabídky lze vytvořit mnoho kombinací i barev sezení. Vnitřek křesla tvoří dřevěná konstrukce s polyuretanovou výplní. Křeslo je čalouněno potahovou látkou, koženkou nebo kůží. Barevný odstín lze vybrat z naší nabídky.
Pozn.: V galerii jsou vyobrazeny jednotlivé typy prvků modulárního systému Rubico. Z těchto prvků si můžete vytvořit sestavu dle vlastní potřeby a tuto sestavu Vám naceníme individuálně.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výška | 76 cm |
| Výška sedáku | 40 cm |
| Šířka | 72 cm |
| Hloubka | 76 cm |
| Záruka | 5 let |
| Rozkládací | NE |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 28 Kg |
| Materiál opěráku | čalouněný |
| Materiál sedáku | čalouněný |
| Kostra | Dřevo |
| Typ pohovky | Jednosedák |
| Zařazení | Modulární systémy |
| ZAKÁZKOVÁ VÝROBA | ZAKÁZKOVÁ VÝROBA |
Související produkty
Modulární systémy
Křeslo Rubico Lounge 100 s akustickým panelem
18 377 Kč
15 187 Kč bez DPH
do 28 dnů
Modulární systémy
Křeslo Rubico Lounge 102 dvoukřeslo s akustickým panelem
28 619 Kč
23 652 Kč bez DPH
do 28 dnů
Podobné produkty
Pohovky a křesla do kanceláře
Pohovka MYTURN SOFA 30V
48 606 Kč
43 746 Kč
36 153 Kč bez DPH
do 28 dnů