Křeslo RUBICO BR 100
Výrobce
ANTARES
Kód výrobce
Rubico BR 100
Křeslo RUBICO BR 100
Dotaz
Vzorníky
| Antares - Látky a čalounění Tato položka je povinná |
Předpokládané doručení
Přepravní služba
2.6.2026
Dostupnost
Prodejna Svitávka
do 28 dnů
Skladem u výrobce
do 28 dnů
13 331 Kč
11 017 Kč bez DPH
Parametry a popis
Parametry a popis
Čalouněné jednomístné křeslo Rubico BR 100 s područkami. Křeslo je díky pevné dřevěné kontrukci s expandovanou polyuretanovou výplní a nosností až120 kg určené pro komerční prostory. Čalounění lze zvolit z široké nabídky potahových látek.
Pozn.: V galerii jsou vyobrazeny jednotlivé typy prvků modulárního systému Rubico. Z těchto prvků si můžete vytvořit sestavu dle vlastní potřeby a tuto sestavu Vám naceníme individuálně.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výška | 76 cm |
| Výška sedáku | 40 cm |
| Šířka | 83 cm |
| Hloubka | 76 cm |
| Záruka | 5 let |
| Rozkládací | NE |
| Područky | ANO |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 37 kg |
| Kolečka | kluzáky |
| Materiál opěráku | čalouněný |
| Materiál sedáku | čalouněný |
| Kostra | Dřevo |
| Typ pohovky | Jednosedák |
| Zařazení | Křeslo, Modulární systémy |
| ZAKÁZKOVÁ VÝROBA | ZAKÁZKOVÁ VÝROBA |
Související produkty
Modulární systémy
Křeslo Rubico Lounge 100 s akustickým panelem
18 377 Kč
15 187 Kč bez DPH
do 28 dnů
Modulární systémy
Křeslo Rubico Lounge 102 dvoukřeslo s akustickým panelem
28 619 Kč
23 652 Kč bez DPH
do 28 dnů
Podobné produkty
Pohovky a křesla do kanceláře
Křeslo MYTURN SOFA 10H
27 734 Kč
24 960 Kč
20 628 Kč bez DPH
do 28 dnů