Designové křeslo MELODY MEETING 360-Q
Výrobce
LD Seating
Kód výrobce
MELODY MEETING 360-Q
Designové křeslo MELODY MEETING 360-Q
Dotaz
Vzorníky
| LD Seating - Látky a čalounění Tato položka je povinná | ||
| područky Tato položka je povinná | ||
| barva kostry Tato položka je povinná |
Předpokládané doručení
Přepravní služba
19.5.2026
Dostupnost
Prodejna Svitávka
do 21 dnů
Skladem u výrobce
do 21 dnů
9 620 Kč
7 950 Kč bez DPH
Parametry a popis
Parametry a popis
Konferenční křeslo Melody Meeting se svým designem hodí jak do moderních, tak do tradičních interiérů a je skvělým doplňkem i do bytových prostor jako odpočinkové sezení. Křeslo má pevné čalouněné područky, díky kterým je sezení velice pohodlné a komfortní. Za příplatek lze zvolit i černé koženkové krytky područek. Podstavu tvoří ližinová kostra, která je vyrobena v povrchové úpravě dle výběru v barvě chrom, bílá nebo černá.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výška | 81 cm |
| Šířka | 58 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Záruka | 5 let |
| Područky | ANO |
| Nosnost | 120 kg |
| Venkovní použití | NE |
| Materiál opěráku | čalouněný |
| Barva kostry | Černá, Chrom, Bílá |
| Materiál sedáku | čalouněný |
| Typ kostry | Ližiny |
| Výšková stavitelnost | NE |
| Kostra | kov |
| Zařazení | Čalouněná konferenční židle s područkami |
| Výška sedáku | 43 cm |
| Hmotnost | 13 kg |
| ZAKÁZKOVÁ VÝROBA | ZAKÁZKOVÁ VÝROBA |
Související produkty
13 431 Kč
11 100 Kč bez DPH
do 21 dnů
15 561 Kč
12 860 Kč bez DPH
do 21 dnů
Podobné produkty
18 284 Kč
16 455 Kč
13 599 Kč bez DPH
do 28 dnů