Designové křeslo MELODY MEETING 360 F25-N6 leštěný hliník
Výrobce
LD Seating
Kód výrobce
MELODY MEETING 360 F25-N6
Designové křeslo MELODY MEETING 360 F25-N6 leštěný hliník
Dotaz
Varianty produktů
Varianty produktů
15 561 Kč
12 860 Kč bez DPH
16 529 Kč
13 660 Kč bez DPH
16 529 Kč
13 660 Kč bez DPH
Vzorníky
| LD Seating - Látky a čalounění Tato položka je povinná | ||
| kolečka Tato položka je povinná | ||
| područky Tato položka je povinná |
Předpokládané doručení
Přepravní služba
22.4.2026
Dostupnost
Prodejna Svitávka
do 21 dnů
Skladem u výrobce
do 21 dnů
15 561 Kč
12 860 Kč bez DPH
Nakupte s kódem: LD15
13 227 Kč
Parametry a popis
Parametry a popis
Otočné křeslo Melody Meeting se svým designem hodí jak do moderních, tak do tradičních interiérů a je skvělým doplňkem i do bytových prostor jako odpočinkové sezení. Křeslo je posazeno na středové noze se čtyř ramenným křížem s kluzáky a pevnou výškou sezení. Křeslo má pevné čalouněné područky, díky kterým je sezení velice pohodlné a komfortní. Za příplatek lze zvolit i černé koženkové krytky područek. Kříž je dodáván v barevném provedení leštěného hliníku.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výška | 81 cm |
| Výška sedáku | 43 cm |
| Šířka | 58 cm |
| Hloubka | 57 cm |
| Záruka | 5 let |
| Područky | ANO |
| Hmotnost | 15 kg |
| Hloubka sedáku | 47 cm |
| Materiál kříže | kovový |
| Venkovní použití | NE |
| Materiál opěráku | čalouněný |
| Materiál sedáku | čalouněný |
| Kostra | kov |
| Zařazení | Čalouněné otočné křesílko |
| ZAKÁZKOVÁ VÝROBA | ZAKÁZKOVÁ VÝROBA |
Související produkty
13 056 Kč
10 790 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
11 098 Kč
13 431 Kč
11 100 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
11 417 Kč
13 056 Kč
10 790 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
11 098 Kč
13 056 Kč
10 790 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
11 098 Kč
9 620 Kč
7 950 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
8 177 Kč
10 576 Kč
8 740 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
8 990 Kč
10 709 Kč
8 850 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
9 103 Kč
15 283 Kč
12 630 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
12 990 Kč
Podobné produkty
Obývací pokoj
křeslo MELODY LOUNGE ML-L
25 035 Kč
20 690 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
21 280 Kč