Kancelářské křeslo HARMONY PURE 855-D
Výrobce
LD Seating
Kód výrobce
HARMONY PURE 855-D
Kancelářské křeslo HARMONY PURE 855-D
Dotaz
Vzorníky
| LD Seating - Látky a čalounění Tato položka je povinná |
Předpokládané doručení
Přepravní služba
22.4.2026
Dostupnost
Prodejna Svitávka
do 21 dnů
Skladem u výrobce
do 21 dnů
10 370 Kč
8 570 Kč bez DPH
Nakupte s kódem: LD15
8 815 Kč
Parametry a popis
Parametry a popis
Čalouněná konferenční židle bez područek HARMONY PURE je navržena v moderním hranatém designu. Sedák a opěrák je celočalouněný a je vyplněn studenou pěnou s kovovou výztuhou. Dřevěná čtyřnohá kostra je vyrobena z dubového dřeva. Model je vhodný především do konferenčních místností či kanceláří. Čalouněno v látce nebo kůži.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výška | 85 cm |
| Výška sedáku | 42 cm |
| Šířka | 54 cm |
| Hloubka | 59 cm |
| Záruka | 5 let |
| Područky | NE |
| Nosnost | 120 kg |
| Šířka sedáku | 51 cm |
| Venkovní použití | NE |
| Materiál opěráku | čalouněný |
| Materiál sedáku | čalouněný |
| Typ kostry | 4 nohy |
| Výšková stavitelnost | NE |
| Kostra | Dřevo |
| Zařazení | Dřevěná čalouněná židle |
| Hmotnost | 13 kg |
| Stohovatelnost | NE |
| ZAKÁZKOVÁ VÝROBA | ZAKÁZKOVÁ VÝROBA |
Související produkty
12 899 Kč
10 660 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
10 964 Kč
11 024 Kč
9 110 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
9 370 Kč
Kancelář
Kancelářské křeslo HARMONY PURE 855
10 310 Kč
8 520 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
8 763 Kč
10 225 Kč
8 450 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
8 691 Kč
10 757 Kč
8 890 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
9 144 Kč
12 415 Kč
10 260 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
10 553 Kč
Podobné produkty
12 584 Kč
10 400 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
10 697 Kč
9 342 Kč
7 720 Kč bez DPH
do 21 dnů
Nakupte s kódem: LD15
7 941 Kč