Dřevěná židle CHEAP SIETE C
Výrobce
FORMDESIGN
Kód výrobce
CHEAP SIETE C
Dřevěná židle CHEAP SIETE C
Dotaz
Vzorníky
| Odstíny kovů Tato položka je povinná | ||
| Čalounění Tato položka je povinná |
Předpokládané doručení
Přepravní služba
7.7.2026
Dostupnost
Prodejna Svitávka
do 42 dnů
Skladem u výrobce
do 42 dnů
5 122 Kč
4 233 Kč bez DPH
Parametry a popis
Parametry a popis
Židle CHEAP SIETE C od českého výrobce FORMDESIGN je praktická stohovatelná židle vhodná do prostor, kde je potřeba flexibilně měnit uspořádání sezení a zároveň mít možnost rychlého úklidu či skladování. Díky stohovatelnosti až 7 kusů je ideální volbou pro školení, konferenční a přednáškové místnosti, společenské sály i další veřejné interiéry.
Klíčové vlastnosti
- stohovatelnost: 7 kusů
- kompaktní rozměry vhodné pro řadové sezení a operativní uspořádání prostoru
- možnost volby provedení dle vzorníků výrobce (čalounění / kostra)
- vhodné pro zátěžové provozy a veřejné interiéry (dle zvoleného provedení)
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výška | 84 cm |
| Výška sedáku | 45 cm |
| Šířka | 46 cm |
| Hloubka | 55,5 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Zařazení | Dřevěná židle |
| Stohovatelnost | ANO, 7 ks |
| ZAKÁZKOVÁ VÝROBA | ZAKÁZKOVÁ VÝROBA |
| Hmotnost | 6 kg |
| Typ kostry | 4 nohy |
| Materiál opěráku | čalouněný |
| Materiál sedáku | čalouněný |
Podobné produkty
7 152 Kč
3 576 Kč
2 955 Kč bez DPH
skladem 1 ks