Dřevěná židle CABRIO CS
Dřevěná židle CABRIO CS
Vzorníky
| Čalounění Tato položka je povinná | ||
| Odstíny moření Tato položka je povinná |
Předpokládané doručení
Dostupnost
Parametry a popis
Parametry a popis
Cabrio CS je stylová a funkční celodřevěná židle z řady Cabrio, která představuje ideální rovnováhu mezi čistým řemeslným detailem a uživatelským komfortem. Díky své stohovatelnosti je perfektním řešením pro prostory, kde je kladen důraz na variabilitu – od domácích jídelen až po kavárny a kulturní sály.
Konstrukce židle je založena na harmonickém spojení předních a zadních nohou s opěrákem z ohýbané překližkové lamely. Tento model nechává vyniknout krásu dřeva na nečalouněné zádové opěrce, kde jsou dominantním prvkem přiznané viditelné hrany překližky. Pro zajištění maximálního pohodlí při delším sezení je model Cabrio CS doplněn o čalouněný sedák.
Klíčové vlastnosti
subtilní celodřevěná konstrukce s vysokou pevností
stohovatelná – snadná manipulace a skladování
čalouněný sedák pro vyšší komfort sezení
nečalouněný opěrák z ohýbané překližky (snadná údržba)
estetický detail: přiznané hrany překližkové lamely
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výška | 80,5 cm |
| Výška sedáku | 45 cm |
| Šířka | 56 cm |
| Hloubka | 60,5 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Područky | ANO |
| Materiál opěráku | Dřevěný |
| Materiál sedáku | čalouněný |
| Typ kostry | 4 nohy |
| Kostra | Dřevo |
| Zařazení | Dřevěná židle s područkami |
| Stohovatelnost | ANO, 5 ks |
| ZAKÁZKOVÁ VÝROBA | ZAKÁZKOVÁ VÝROBA |