Tak jako každým rokem se i letos v polovině dubna sjeli milovníci designu do Milána, aby shlédli největší veletrh nábytku a bytového příslušenství Salone internazionale del mobile. V současném světě designu tato akce nemá obdoby, a proto jí většina nábytkových firem a designérů věnuje velkou pozornost. Je to právě Milánský salon, který může určit ty největší trendy v oblasti designu výrobků pro nadcházející rok.
Koncem roku 2013 naše firma darovala organizaci Život bez bariér v Nové Pace židle do jejich společenské místnosti. Jednalo se o 12 ks židlí a zdravotně postiženým udělaly velkou radost. Židle měly různé barvy a tak si každý vybral „tu svou“ a jen na té své se jim pracuje nejlépe.
Nově jsme zařadili do sortimentu houpací sítě a sedačky. Je to po pravdě řečeno velmi specifický druh sezení, ba doslova ležení. Ale pokud to jednou vyzkoušíte, pak se vám bude chtít lenošit poměrně často.
Italské město Miláno se na týden v období 12.až 17.dubna stalo světovým centrem designu. Na futuristickém výstavišti od studia Fuksas se konal gigantický veletrh I Saloni, který letos slaví padesáté výročí. Jeho nejvýznamnější součástí je výstava bytového zařízení a nábytku Salone Internazionale del Mobile. V centru města se pak konal Tortona Design Week a festival Fuorisalone.
Připravili jsme pro vás face lift vzhledu našich internetových stránek, především hlavní strany, která má nyní moderní vzhled a vypovídá o tom, že naše firma KŘESLA- ŽIDLE s.r.o. je tvořivá a jde nám především o to, abychom vám představili moderní trendy vybavení interiérů.
Vystavovali zde největší a nejznámější výrobci známých světových značek a předvedli veřejnosti novinky, které v blízké budoucnosti uvedou na trh - kancelářské židle, kancelářská křesla, křesílka, sofa, stoly, nábytek.... Některé vystavené modely byly předvedeny jako prototypy, které na základě ohlasu veřejnosti budou či nebudou zařazeny do produkce. Vystavovatelů bylo na stovky. Z nejznámnějších vystavovatelů budeme jmenovat firmy jako Vitra,
Znáte značku BOSS DESIGN? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu. Právě jsme získali exklusivitu pro zastupování této luxusní značky na českém a slovenském trhu. Firma je na trhu od roku 1983 a její výrobky mají exklusivní moderní design, velkou propracovanost a pečlivost zpracování.

Showroom

Přidal
Náš showroom a kancelář se nachází v Boskovicích na Růžovém náměstí. Máme zde vystaveny kancelářské židle, kancelářská křesla, dřevěné židle, plastové židle a pohovky. Jsou to nejprodávanější typy sezení, které na showroomu obměňujeme podle poptávky zákazníků.
Poměrně dlouhou dobu jsou oblíbené sedací soupravy jednoduchého hranatého stylu s poměrně širokými hranatými područkami. Čas se ale nezastavil a žádá si změnu. Začínají se objevovat kovové prvky, dřevo a hranaté tvary se začínají zakulacovat. Firma Meblar nezaspala, ba právě naopak a do výroby zařadila nové sedací soupravy, které jsou IN nejen svým vzhledem, ale je pamatováno i na kvalitu.
Na našich internetových stránkách máme uveřejněny výrobky především těch výrobců, se kterými pracujeme buď na bázi exklusivity nebo na velmi často a poměrně intenzivně. Tímto máme na mysli především firmu PROFIm, THONET, IKER, STULWERK. Spolupracujeme však i s mnoha dalšími výrobci, jak z Itálie, Polska, Slovenska a v neposlední řadě s výrobci českými.
Showing 1 to 10 of 26 (1 Pages)