zpět

Sedačka jako mazlíček

Sedačku je nutné vybírat především podle účelu a potrěb které má splňovat, dalším kriteriem je na jak dlouho by měla sloužit. Většinou však výběr začíná podle vhodných rozměrů, tvaru (pohovka, sedací souprava do U, sedací souprava do L), pak následuje obvykle cenová relace i to, k čemu má sedačka sloužit. Nyní vám představím způsob výběru, který může vést k tomu, že svoji pohovku budete mít rádi více než svého psa. Je to sice složitější, dražší a časově daleko náročnější, ale zaručuji vám, další bydlení si budete vybírat podle toho, kam se hodí vaše pohovka.

Sedačka jako mazlíček

Ať už zařizujete byt, rekonstruujete obývací pokoj, či dokupujete pohovku do svého rozměrného pokoje, vždy zvažujte, jaké potřeby by sedačka měla splňovat. Většinou výběr začíná podle rozměrů, tvaru (pohovka, sedací souprava do U, sedací souprava do L), pak následuje obvykle cenová relace i to, k čemu má sedačka sloužit. Nyní vám představím způsob výběru, který může vést k tomu, že svoji pohovku budete mít rádi více než svého psa.

Sedačku je nutné vybírat především podle účelu a potrěb které má splňovat, dalším kriteriem je na jak dlouho by měla sloužit. Je to sice složitější, dražší a časově daleko náročnější, ale zaručuji vám, další bydlení si budete vybírat podle toho, kam se hodí vaše pohovka.

Pokud bydlíte v podnájmu v Londýně a vyděláváte na baráček u Prahy, pak je zbytečné do pohovky v Londýně investovat velký peníz. Jestliže však plánujete delší podnájem či zařizujete dům, pak doporučuji do sedací soupravy náležitě zainvestovat.

Pokud se na sedačce budou konat bouřlivé párty, vybavte novou sedačku odolnou a lehce udržovatelnou potahovou látkou. Jestli máte malý byteček, zvolte především kvalitní rozkládání s roštem a kvalitní matrací, pokud jste designér, architekt, či vodíte své obchodní partnery i domů, pak se zaměřte na vzhled. Ve všech těchto případech se připravte, že cena 2-3 násobně stoupne. Dále je dobré zaměřit se na typ pružin a použité pěny, na všem prostě záleží. 

Když si ale pak dobře schrupnete za dvacet let na své stále trendové sedačce, která zažila nejednu divokou párty a je stále pohodlná, líbivá a čistá, ocitnete se v blahu a sebeuznání.
Další možností je pak nechat výběr sedací soupravy podle vašich požadavků na provoz architektem nebo poradcem ve specializované prodejně.

Sedačka jako domác  mazlíček