zpět

Produkty výrobce BILLIANI

Catalog

Cena

Je jedním z lídrů mezi výrobci z oblasti Itálie známé pod označením „triangolo della sedia", vyznačující se důkladným materiálovým zpracováním a zkušenostmi s výrobou židlí. Společnost se od svého vzniku v r. 1911 vyznačuje kombinací inovativního přístupu designérů s konzervativními prvky s důrazem na péči o kvalitu produktu.

Tři generace rodiny Billiani vytvořily dobré jméno společnosti, která v současnosti nabízí širokou paletu židlí, stolů a nábytkových doplňků vyráběných z rozličných materiálů s možnostmi úprav dle přání zákazníka (rozměry stolů, povrchové úpravy dřeva, čalounění do látky zákazníka). Flexibilita produkce je spjata s její spolehlivostí potvrzovanou certifikáty CATAS.

Samostatnou značkou, kterou společnost BILLIANI produkuje, je koncept NOVECENTOUNDICI s sobitým pohledem na sedací nábytek, pracující s moderními materiály a technologiemi ve výrobě s filozofií souladu a harmonie.

Představte si nedělní odpoledne strávené s dobrou knihou v pohodlném křesle! Křesla známé italské firmy Billiani v sobě kombinují pohodlí, krásu a kvalitu použitých materiálů. Hodí se do obývacích pokojů domácností, ale i kancelářských prostor. Mohou ozdobit hotelové recepce nebo stylové restaurace a pizzerie. Inspirujte se nápady italských designérů a pořiďte si křeslo Billiani.

na stránku