Patříte k milovníkům futuristického jednoduchého designu, neobvyklých materiálových i barevných kombinací? Prohlédněte si naši nabídku plastových židlí vhodných do domácností i komerčních prostor. Vybírat můžete z široké řady designových židlí se zajímavým tvarovým a barevným řešením. Plastové židle jsou velmi moderní a svým netradičním vzhledem ozdobí každý interiér.

Praktické stohovatelné židle vyrobené z ultralehkých materiálů lze snadno přenášet nebo uložit s minimálními nároky na prostor. Díky vysoké odolnosti a pevnosti plastových židlí je můžete použít i pro sezení ve venkovních prostorách jako jsou zahrádky restaurací nebo kaváren. Do pohodlné plastové židle se každý rád usadí a vychutná si odpolední kávu nebo rozhovor s přáteli.

Nechte se inspirovat nápady designérů a pořiďte si jednoduchou průhlednou plastovou židli s kovovou konstrukcí a zajímavými barevnými detaily nebo vsaďte na plastové židle v příjemných pastelových barvách či židle v klasické černé nebo bílé barvě.

Plastové židle vnesou do vašeho interiéru nádech budoucnosti!

1 2 3 4 5 6 7

Plastové židle a stoly

Židle
FONDO

Další informace

Ceník
Dotaz
Popis:

Plastová židle FONDO má jednoduchý, čistý a elegantní design. V ohybu sedáku a opěráku vyrobeného z polypropylenu jsou dva otvory netradičního typu. Moderní židle je vhodná na všestranné využití, do soukromého bytu i veřejných místností. Výrobce nabízí velký výběr provedení barev sedáku. Kostra židle je také volitelná z několika možností a provedení. Židle může být s područkami nebo bez područek, kostra chromová nebo nástřik hliník. Židle FONDO má v sérii i barovou židli stejného typu. 

provedení:

FONDO: kostra chrom nebo nástřik hliník - 4 nohy
FONDO P: kostra chrom nebo nástřik hliník s područkami - 4 nohy
FONDO S: kostra chrom nebo nástřik hliník - sledge - lyžiny

barvy plastu:

lesklá lněná
lesklá limetkově zelená
lesklá oranžová
lesklá červená
lesklá antracit
lesklá fialová

stohovatelná židle - stohovatelnost max. 6 ks

rozměry: 

plastová židle FONDO :

celková výška: 83 cm
výška sedáku: 46 cm
celková šířka: 51 cm
celková hloubka: 48 cm

Také můžete zakoupit v našem e-shopu
V prodeji teké varianta s područkami