Novinky

[21.04.2014] Salone Internazionale del Mobile 2014

Na výstavišti RHO Fiera v Miláně se konal soubor veletrhů Saloni, který i letos nabídl každoroční veletrh nábytku Salone Internazionale del Mobile i tradiční expozici mladých designérů SaloneSatellite, a to v období 8.-14.4.2014.

» více informací

[03.02.2014] Sponzorský dar - Život bez bariér, Nová Paka

Koncem roku 2013 naše firma darovala organizaci Život bez bariér v Nové Pace židle do jejich společenské místnosti. Jednalo se o 12 ks židlí a zdravotně postiženým udělaly velkou radost. Židle měly různé barvy a tak si každý vybral „tu svou“ a jen na té své se jim pracuje nejlépe J. Přejeme všem v Nové Pace, ať se jim daří prát se s nepřízní osudu za pomocí sponzorských darů a ať je darů co nejvíce!

» více informací

[01.08.2013] Houpací sítě nově v nabídce

Nově jsme zařadili do sortimentu houpací sítě a sedačky. Je to po pravdě řečeno velmi specifický druh sezení, ba doslova ležení. Ale pokud to jednou vyzkoušíte, pak se vám bude chtít lenošit poměrně často.  A houpací sítě jsou to pravé k lenošení. Nabídku tohoto sortimentu naleznete na našem eshopu www.arpari.cz. Užívejte si léto do sytosti!

 

» více informací

[23.04.2013] Salone Internazionale del Mobile Milano

Italské město Miláno se na týden v období 12.až 17.dubna stalo světovým centrem designu. Na futuristickém výstavišti od studia Fuksas se konal gigantický veletrh I Saloni, který letos slaví padesáté výročí. Jeho nejvýznamnější součástí je výstava bytového zařízení a nábytku Salone Internazionale del Mobile. V centru města se pak konal Tortona Design Week a festival Fuorisalone.

 

» více informací

[05.02.2013] Nový vzhled internetových stránek www.kresla-zidle.cz

Připravili jsme pro vás face lift vzhledu našich internetových stránek, především hlavní strany, která má nyní moderní vzhled a vypovídá o tom, že naše firma KŘESLA- ŽIDLE s.r.o. je tvořivá a jde nám především o to, abychom vám představili moderní trendy vybavení interiérů. Kromě základního výběru sezení dle jeho určení jako jsou dřevěné židle či sedací soupravy, nabízíme a představujeme produkty dle jejich výrobců. Jako důležitou změnu jistě přivítáte zařazení nových produktů na náš eshop www.arpari.cz, ato především položek, které jsou skladem a tudíž dodání je téměř ihned. Tyto změny budou realizovány během února 2013. 

» více informací

[02.11.2012] Veletrh ORGATEC Kolín nad Rýnem - kancelářský nábytek a design

Ve dnech 23.10.-27.10.2012 se v Kolíně nad Rýnem konal veletrh kancelářského nábytku ORGATEC, který jsme navštívili, abychom viděli nové trendy, kterými se svět designového nábytku ubírá. Vystavovali zde největší a nejznámější výrobci známých světových značek a předvedli veřejnosti novinky, které v blízké budoucnosti uvedou na trh - kancelářské židle, kancelářská křesla, křesílka, sofa, stoly, nábytek.... Z nejznámnějších  vystavovatelů budeme jmenovat firmy jako  Vitra, Haworth, Interstuhl, Wilkhahn, Walter Knoll, Hag, Klober, Kastel, Sokoa a další. 

» více informací

[13.07.2012] Nová značka na našem trhu!

Znáte značku BOSS DESIGN? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu. Právě jsme získali exklusivitu pro zastupování této luxusní značky na českém a slovenském trhu. Firma je na trhu od roku 1983 a její výrobky mají exklusivní moderní design, velkou propracovanost a pečlivost zpracování. www.bossdesigngroup.com 

» více informací

[02.07.2012] Showroom

Nevybíráte židli jen podle obrázků? Chcete si židli vyzkoušet a posadit se na ni? Náš showroom a kancelář se nachází v Boskovicích na Růžovém náměstí. Máme zde vystaveny kancelářské židle, kancelářská křesla
dřevěné židle, plastové židle a pohovky. Jsou to nejprodávanější typy sezení, které na showroomu obměňujeme podle poptávky zákazníků.

Přijděte si vyzkoušet vaši vysněnou židli. 

» více informací

[26.06.2012] Sedací soupravy a jejich nový moderní design

Poměrně dlouhou dobu jsou oblíbené sedací soupravy jednoduchého hranatého stylu s poměrně širokými hranatými područkami.

Čas se ale nezastavil a  žádá si změnu. Začínají se objevovat kovové prvky, dřevo a hranaté tvary se začínají zakulacovat. Firma Meblar nezaspala, ba právě naopak a do výroby zařadila nové sedací soupravy, které jsou IN nejen svým vzhledem, ale je pamatováno i na kvalitu. Sedačky BILLZONDASOPRANO  či CLASSIC jsou nově zařazeny do výroby od května 2012 a jádro tvoří vysoce elastická polyuretanová pěna. Výhodou je nejen to, že mají úložný prostor, ale jedná se o rozkládací sedací soupravy k příležitostnému spaní a lehací část je poměrně prostorná. V nabídce jsou i nové potahové látky jednobarevné, se vzorem i napodobenina kůže. Vzhledem k tomu, že se jedná o rohové sedačky, lze si pořídit buď levou nebo pravou. Prohlédněte si naši nabídku.

» více informací

[20.02.2012] Rozšiřujeme nabídku sezení pro vás.

Vážení zákazníci. Na našich internetových stránkách máme uveřejněny výrobky především těch výrobců, se kterými pracujeme buď na bázi exklusivity nebo na velmi často a poměrně intenzivně. Tímto máme na mysli především firmu PROFIm, THONET, IKER, STULWERK. Spolupracujeme však i s mnoha dalšími výrobci, jak z Itálie, Polska, Slovenska a v neposlední řadě s výrobci českými. Od těchto firem nakupujeme plastové židle, sedací soupravy, kancelářské židle, kancelářská křesla, dřevěné židle. Dovolte mi některé z nich vyjmenovat: TON, FORM, ALBA, LD seating, Mayer  - z České republiky. Ze zahraničních výrobců to jsou pak SCAB, Softline, Pedrali, NOTI, TONON, Vitra, Contral, HermanMiller, Calligaris, Meblar, B-line a řada dalších výrobců. V případě, že jste ve výčtu nenašli výrobce, který vyrábí to, co se vám zrovna líbí, pošlete poptávku a my pro vás uděláme co bude v našich silách :-) 

» více informací

[05.02.2012] Výstava IMM Kolín nad Rýnem

V období 16.-22.1.2012 se konala výstava nábytku a bytového vybavení IMM v Kolíně nad Rýnem. Z našich výrobních partnerů, které na českém trhu zastupujeme, se výstavy zúčastnila firma THONET. Novinky, informace a produkty si můžete prohlédnout zde.

Na výstavě byly vystavovány i kolekce, které najdete v naší nabídce:

» více informací

[27.01.2012] E-shop

V roce 2011 jsme založili nové internetové stránky - e-shop www.arpari.cz. Naleznete zde produkty sezení, které jsou použitelné pro vaši kancelář, domácnost, zahradu, byt a dům. Vyberte si zde konkrétní provedení Vámi vybraného produktu, ať už je to kancelářská židle či křeslo, dřevěná židle, plastová či barová židle, sedací souprava čalouněná v látce či v kůži. Přejeme Vám příjemné nakupování v klidu Vašeho domova na www.arpari.cz.

 

» více informací

[14.09.2011] m-Position

Výrobce PROFIm, firma, kterou zastupujeme na českém a slovenském trhu, přišla s netradičním pojetím pracovního místa. Tento víceúčelový typ pracovního křesla nazval výrobce m-Position a představil ho téměř před rokem na výstavě kancelářského vybavení v Německu v Kolíně nad Rýnem. Plánovaný počátek sériové výroby byl v květnu 2011, ale certifikace jednotlivých komponentů produktu se natolik zkomplikovala a protáhla, že to vypadá, že první kusy vypadnou z linky "pod stromeček" v prosinci. Pokud si pořídíte toto kancelářské křeslo, nepotřebujete pracovní stůl, neboť křeslo má výkyvné rameno se stolkem, na které si položíte notebook. Dále je křeslo vybaveno nastavitelnou hlavovou opěrkou, nožní podpěrou a bederní výztuhou. Vybavení křesla jako je výškově stavitelný píst sedáku, synchronní mechanika nastavení sedáku a opěráku a stavitelné područky jsou samozřejmostí...... Vzorový kus již na showroomu v Boskovicích máme, takže ho můžete přijít vyzkoušet a popřípadě si udělat radost na vánoce.

 

» více informací

[28.02.2011] FOR OFFICE 2011

Vážení zákazníci,

již na podzim roku 2010 jsme vás informovali o novinkách v sortimentu PROFIm jako je kancelářská židle ARCA, kancelářské křeslo SEDNA a konferenční židle ARIZ a všestranně použitelné křeslo FAN. Všechny tyto nové produkty vám chceme ukázat na výstave FOR FURNITURE a FOR OFFICE, která se bude konat v Pražském veletržním areálu v Letňanech ve dnech 17.3.-20.3.2011. Srdečně vás zveme se posadit do těchto nových produktů. 

» více informací

[24.05.2010] Novinky PROFIm 2010

Nabídka PROFIm je obohacena od 1.5.2010 o několik nových zajímavých produktů. Je to kancelářská židle otočná se synchronní mechanikou ARCA, ke které patří designem odpovídající konferenční čalouněná židle s područkami nebo bez područek. Dále je to velmi vydařená židle FAN, která je určena k mnohostrannému využití jako konferenční židle nebo kancelářská židle či křeslo a taktéž plastová židle ARIZ, dostupná i v čalouněné verzi. Nejvýraznější novinkou je kancelářská židle-kancelářské křeslo SEDNA, které se vyrábí v několika variantách - vysoký opěrák, nízký opěrák, hlavová opěrka, různé druhy područek, čalounění a taktéž jako konferenční verze. Podrobnosti o produktech naleznete na hlavní straně v sekci PROFIm. 

» více informací

[24.05.2010] AKCE 2010

Připravili jsme pro vás na rok 2010 několik AKCÍ ve formě AKČNÍ CENY vybraných produktů. Jedná se o akci celoroční výrobce PROFIm, který mimořádně zařadil do výroby 2 židle kancelářské otočné s názvem PERFO III a PLAYA za příznivou cenu. Taktéž budeme postupně zařazovat AKCE na jednotlivé měsíce roku, kde standardní ceníkové ceny budou sníženy na AKČNÍ CENY. Proto sledujte naši nabídku kancelářských židlí, křesel a plastových židlí na hlavní straně našich stránek v oddělení AKCE

» více informací

[06.02.2009] Slevy na produkty STULWERK a PROFIm

Sháníte kvalitní kancelářskou židli nebo křeslo s ergonomickou konstrukcí, komfortním polstrováním a moderním designem? Využijte nabídku slev společnosti Křesla-židle pro rok 2009 a vybavte svoji kancelář nábytkem od renomovaných výrobců za skvělé ceny!

» více informací

[08.12.2008] Nový showroom

Vážení  zákazníci,

oznamujeme Vám, že ode dne 8.12.2008 nás najdete v Boskovicích na nové adrese, kam jsme přestěhovali náš showroom  a kancelář.  

Nová  adresa showroomu, kanceláře a taktéž korespondenční od 8. 12. 2008 je:

KŘESLA - ŽIDLE s.r.o.
Růžové náměstí 2238/3
680 01 BOSKOVICE


Telefonní čísla pevných linek zůstávají stejná (516 456 647 - 650), fakturační adresa taktéž (Chrudichromská 22, 680 01 Boskovice).  Zde se nachází i sklad. 

Srdečně Vás zveme k návštěvě našich nových prostor.

 

» více informací

[12.09.2008] Výprodej vzorových kusů z našeho show roomu

Připravili jsme pro zákazníky zajímavou akci - výprodej vzorových kusů z našeho show roomu. Zboží je v perfektním stavu, neporušené, ceny nízké, slevy vysoké (50% - 90%). Jedná se o kancelářské - konferenční židle a taktéž o dřevěné židle - sedací soupravy. Neváhejte a kontaktujte nás! Ceny jsou včetně dopravy na požadované místo.

» více informací

[11.02.2008] Ohlédnutí za výstavou Pragooffice 2008

Děkujeme všem návštěvníkům výstavy PRAGOOFFICE 2008, kteří nás navštívili na stánku společnosti KŘESLA-ŽIDLE. Zákazníci i náhodní kolemjdoucí si mohli prohlédnout i vyzkoušet si kancelářské židle či křesla. Kromě novinek PROFIm jako jsou židle RAYA, ON a CLEO, jsme předvedli široké veřejnosti průřez sortimentem firmy STULWERK, kterou naše firma zastupuje pro český a slovenský trh od minulého roku.

» více informací

[07.01.2008] Výstava Pragooffice 2008

Ve dnech 31.1.-3.2.2008 na výstavišti v Holešovicích se bude konat výstava Pragooffice, které se naše firma zúčastní. Na stánku E23 v Křižíkově pavilónu budeme prezentovat kancelářské sezení značek STULWERK a PROFIm. Srdečně vás zveme k návštěvě našeho stánku, rádi vám předvedeme tyto produkty a zodpovíme vaše dotazy.

» více informací

[27.04.2007] Ohlédnutí za výstavou Pragooffice 2007

Děkujeme všem obchodním zástupcům a zákazníkům, kteří nás poctili svojí návštěvou na stánku společnosti Křesla-židle. Přikládáme malou připomínku této významné akce (Fotografie 1, Fotografie 2).

» více informací

[27.04.2007] Ohlédnutí za výstavou MOBITEX 2007

Děkujeme všem obchodním zástupcům a zákazníkům, kteří nás navštívili na stánku společnosti KŘESLA-ŽIDLE, kde jsme vystavovali sortiment dřevěných židlí. Dále jsme představili první z designů projektu Mladý vítr, určeného pro realizaci nových designů. Přikládáme malou připomínku této významné akce...

» více informací

[08.03.2007] Nové produkty značky IKER

nabídka produktů značky IKER se rozšířila o 2 nové výrobkové řady: MARTIN a PLUM.

» více informací

[08.03.2007] Ocenění MOBITEX 2006 za progresivní design

Židle z kolekce Foglia získala ocenění u příležitosti Mezinárodního veletrhu bydlení MOBITEX 2006 za 3. místo v kategorii Progresivní design. Nutno dodat, že to byl jediný oceněný produkt v oblasti nábytku v této kategorii. Tuto židli najdete v produkci společnosti BILLIANI, jako součást koncepce NOVECENTOUNDICI.

» více informací

[08.03.2007] Pragooffice 2007

zveme Vás na výstavu kancelářského nábytku a vybavení ve dnech 8.-10.2.2007 na výstaviště PRAHA - Holešovice.
Naše společnost zde vystavuje kancelářská křesla a židle značky PROFIm.
Jako novinka se na výstavě objeví nová kolekce RAYA a kolekce ON. Jedná se o produkty, které budou dále na výstavě MOBITEX 2007 (v březnu v Brně) soutěžit o cenu "Nejlepší židle pro kancelář".
Vstupenku s 50% slevou je možné zajistit na http://www.pragooffice.eu

» více informací